Järve taga ja pilvede peidus

Fotodelt võib leida igasugu üllatusi. Arvasin, et olen Cuicocha järve ja Cotacatchi vulkaaniga juba lõpetanud, kui ühel kaitseala külastuskeskuse infotahvlil köitis pilku üle järve pildistatud mägede panoraam – taustaks järve tekkeloole.

20151205-_MG_9662

Lisaks järve tekitanud purske “puust ja punaseks” tegemisele paistis fotolt üle järve kõrguv Cotacatchi – rohkem kui kilomeeter järvekaldast kõrgemal. Miks siis meie teda ei näinud? Võtsin uuesti ette järve ääres tehtud pildid ja …

DSC_0203

Mis paistab silmapiiril parempoolse “karubromeelia” varre taga? Vääramatult ülespoole suunduv ja siis pilve varju kaduv vulkaani nõlv! Teistest tükk maad tagapool, kuid ikkagi üle kõige kõrguv Cotacatchi! Tookord järve kaldal arvasin, et ta on nägemiseks liiga kaugel, aga kui seda pilve ees ei oleks, oleks ta olnud nagu peopesal! Ja veel – mis punakad laigud paistavad järgmisel fotol madalama aheliku harjal? Pildi suurendus ilmutab tõe – mets vulkaani alumistel nõlvadel on põlenud. Ei teagi, kas siin on mängus mägi ise või inimkäsi?  Pigem küll viimane!

20151205-_MG_9642

Loodan, et olen teiega nüüd lõpetanud, Cotacatchi ja Cuicocha! Pärast seda plaanivälist postitust kavatsen suunduda märksa karmimate tegelaste juurde.

 

Rubriigid: Uncategorized, Vulkaanid. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Järve taga ja pilvede peidus

  1. rahutu rahmeldaja ütles:

    🙂 peitepildid

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s